Název profese Servírka / číšník
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel UGO, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 33
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67045388

KONTAKT : Korčiánová Petra, e-mail: info@madeinjapan.cz
OSOBNĚ : Seafood market po-pá 15.00-19.00 hod.

Moderní seafood bistro v centru Prahy hledá číšníka/ servírku. Směny pohyblivé: 1 - 2 celé dny 10 - 22 hod. a 2x půl den 17 - 21.30 hod./ týden. Celkem tedy 8-12 dní/ měsíc. Neděle zavřeno.

Nutná praxe v gastronomii min.1 rok.

Náplň práce: zakládání stolů, zaučení se, debaras, jednoduchá příprava nápojů, obsluha hostů.

Co od Vás očekáváme: min.praxe v oboru 1 rok, jen vážní zájemci s životopisem s fotkou a krátkým průvodním dopisem, perfektní znalost gastro. angličtiny, spolehlivost, samostatnost, pracovitost, férové jednání a milé vystupování.

Nabízíme: kvalitní pracovní podmínky, praxi a naučení se něčemu novému, samostatnost, dlouhodobou spolupráci.