Název profese Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů (Senior Controller)
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 16.4.2024

Zaměstnavatel SAP Services s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67046209

Straková Barbora, e-mail: barbora.strakova@sap.com

Náplň práce:
- Stanete se členem týmu SAP Sustainability Controlling a budete aktivně přispívat k dosažení cíle "Net Zero" a dalších strategických cílů udržitelnosti.
V nové roli budete společně s týmem řídit realizaci následujících cílů:
- Zapojení a další automatizace uhlíkových a dalších reportovacích činností ESG (skutečné a prognózy) a podpora integrace do stávajících procesů Controllingu.
- Zapojení do plánování zdola nahoru s dalšími odděleními, jako jsou Facility, Procurement, Global Cloud Services
- Stanovení CO2 a dalších cílů a rozpočtů ESG a implementace/vylepšení dalších řídících opatření, jako je interní cenotvorba CO2.
Požadujeme:
- perfektní znalost anglického (znalost dalšího jazyka výhodou)
- alespoň 6 let zkušeností v oblasti financí a používáním SAP software
- univerzitní vzdělání se zaměřením na účetnictví a podobné