Název profese Pracovník pro monitorování, hodnocení a vzdělávání
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 3.5.2024

Zaměstnavatel Člověk v tísni, o.p.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67051280

KONTAKT : Kociánová Eliška, e-mail: kariera@clovekvtisni.cz

Úvazek: plný.
Pracovní poměr: na dobu určitou jeden rok (s možností prodloužení v závislosti na financování)

Člověk v tísni (ČvT) vypisuje výběrové řízení na pozici Pracovník pro monitorování, hodnocení a vzdělávání (Monitoring, Evaluation, and Learning, M&E projekt) v rámci Centra pro lidská práva a demokracii.

Náplň práce:

" Navrhování logických rámců, projektových ukazatelů a cílů;
" vývoj a zlepšování nástrojů, které používáme pro sběr dat a reportování;
" účast na zahajovacích schůzkách projektu a podpora projektového manažera při vytváření plánů M&E projektu (Monitoring, Evaluation and Learning);
" pomoc projektovým manažerům při definování metodik/nástrojů pro sběr dat, při správě, analýze a vykazování shromážděných dat;
" plánování a hodnocení nebo koordinace procesu výběru a informování externích hodnotitelů;
" shromažďování know-how a nástrojů od jiných organizací zabývajících se lidskými právy a podpora týmu při zavádění příslušných nástrojů.

Požadujeme:

" VŠ vzdělání v oblasti sociálních věd, lidských práv, rozvojových studií, demografické analýzy nebo statistiky nebo v jiném relevantním oboru;
" alespoň tři roky praxe v příslušné oblasti (nejlépe v nevládním sektoru, mezinárodních organizacích);
" zkušenosti s používáním nástrojů M&E;
" zkušenosti s prováděním M&E ve složitém a nejistém prostředí;
" zkušenosti s kvantitativní a kvalitativní analýzou dat;
" dobrá úroveň písemného a mluveného projevu v angličtině; dobrá úroveň písemného a mluveného projevu ve španělštině je výhodou;
" vysoké etické standardy a schopnost dodržovat zásady důvěrnosti a ochrany údajů;
" yýborná schopnost psaní projektových zpráv, zkušenost s rámcovými projektovými zprávami EK jsou výhodou;
" schopnost pracovat pod stresem, dotahovat projekty do konce ve striktních termínech a bez ztráty zaměření na detail;
" efektivní samostatná práce i práce v týmu, schopnost úzké spolupráce s kolegy v zahraničí, sebemotivace a schopnost stanovovat a plnit cíle.

Nabízíme:

" Zázemí a profesionalitu největší české neziskové organizace;
" zajímavou a kreativní práci v mezinárodním prostředí;
" 25 dní dovolené ročně;
" plně hrazené zahraniční pracovní cesty;
" home office po dohodě;
" školka pro předškolní děti našich zaměstnanců přímo v budově;
" samofinancovaná Multisport karta;
" možnost účastnit se zajímavých akcí, které Člověk v tísni pořádá.

Zaměstnanecké výhody : Dětský klub (pro děti 2 až 6 let), 25 dnů dovolené.