Název profese Obsluha CNC ohraňovacího lisu
Místo výkonu práce Ondratice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Cars Technology s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66894740

I ABSOLVENTI. Nástup ihned nebo po dohodě. I ABSOLVENTI. Profesní životopis zašlete na e-mail cars-technology@cars-technology.cz, tel. 733 184 070. Pracovní doba: jednosměnný provoz. Pracoviště: Ondratice 187. Doprava do práce z okolí Prostějova zajištěna

Jsme firma zabývající se výrobou manipulační techniky, transportních palet a přípravkových stolů pro automobilový průmysl. Dále se zabýváme vývojem a konstrukcí prototypových výrobků.

Náplň práce: obsluha CNC ohraňovacího lisu AMADA HFE 3i 5020
Požadavky: samostatnost, pracovitost, spolehlivost, ochotu, slušnost
Nabízíme: náborový příspěvek 30 000,-, firemní automobil i pro soukromé účely (plně hrazené dopravné), firemní tarif (kompletně hrazené neomezené volání), jednosměnný provoz, práce v malém kolektivu, nový stroj, zajímavá práce