Název profese Zástupce/zástupkyně vedoucí provozu
Místo výkonu práce Konice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel B-Munitor s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67039734

Životopisy zasílejte na email: info@fitboy.cz
Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30

Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání, zájem o zdravou výživu a sport vítána, znalost MS Office (excel, word) a angličtiny, pozitivní přístup a aktivní přístup k řešení problémů, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, odpovědnost, samostatnost a spolehlivost

Náplň práce: komplexní řízení výrobního provozu, zodpovědnost za hospodaření a dosažení stanovených cílů, implementace procesů směřujících k trvalému zlepšování, řízení výroby dle technologických, bezpečnostních, kvalitativních a kvantitativních norem, a to jak dle firemních, tak potravinářských norem, sledovaných státními orgány, personální zajištění výrobního procesu, koordinace kontrolních mechanismů

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
Grafton Recruitment s.r.o.
Prostějov
30000 - 35000 Kč za měsíc
Prostějov
Advantage Consulting, s.r.o.
Prostějov
Prostějov
Prostějov
80000 - 110000 Kč za měsíc

Mzda

od 25000 do 27000

Volné pracovní místo Zástupce/zástupkyně vedoucí provozu je vystaveno v regionu Prostějov .