Název profese Obráběč/obráběčka - soustružník/soustružnice
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 3.5.2024

Zaměstnavatel Strojírny Prostějov, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67048494

Životopisy zasílejte na email krejcirovaa@sppv.cz. Více informací na tel. 733 159 449 (v době
8:00-13:00 hod.)
Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod.
Požadujeme: vyučení v technickém oboru, praxe v oboru výhodou

Náplň práce: obsluha konvenčních soustruhů, soustruh hrotový – SN 40, SU50, POREBA 90, soustružení jednoduchých i složitých součástí (hřídel, otvor), výroba úkosů, osazení, kuželů, závitů metrických i „G“ a „R“, dodržování výrobní přesnosti IT 8,9

Nabízíme: mzdové ohodnocení 30.000 - 34.000 Kč (včetně pohyblivé složky), zvýhodněné závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné tarify mobilního operátora, 5 týdnů dovolené, bezúročná půjčka

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava
Prostějov
Advantage Consulting, s.r.o. - Olomouc
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Prostějov

Mzda

od 30000 do 34000

Volné pracovní místo Obráběč/obráběčka - soustružník/soustružnice je vystaveno v regionu Prostějov .