Název profese Dispečer/dispečerka mezinárodní dopravy
Místo výkonu práce Kralice na Hané
Přidáno 1.5.2024

Zaměstnavatel SPEDITION FEICO, spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67051066

kontaktní osoba Mgr. Zuzana Zemánková, +420 951 242 911, zemankova@feico.cz. Pracovní doba: PO-PÁ 7:30 do 16:00 hod.

Požadavky: komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou, znalost práce na PC, samostatnost, flexibilita

Náplň práce: plánování a organizace mezinárodní dopravy, vytěžování vozů a vedení související evidence, vystavování písemných objednávek, tvorba cen, komunikace se zákazníky, dopravci a řidiči, spolupráce s oddělením skladu a ekonomickým oddělením

Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, třináctý plat, penzijní připojištění, cafeterie, Multisport,pracovní jubilea, vitamínové balíčky a další benefity

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
Advantage Consulting, s.r.o.
Prostějov
Barlett & Cenbright s.r.o.
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Prostějov

Mzda

od 29500

Volné pracovní místo Dispečer/dispečerka mezinárodní dopravy je vystaveno v regionu Prostějov .