Název profese Pracovník/pracovnice v sociálních službách - terénní pečovatelská činnost
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 1.5.2024

Zaměstnavatel Centrum sociálních služeb Prostějov, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67051061

Kontaktní osoba Mgr. Kateřina Dvořáková, tel. 582 321 401, e-mail: kdvorakova@csspv.cz

Náplň práce: pracovník v sociálních službách poskytující sociální služby v domovech uživatelů v okrese Prostějov. Dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. je nutné splnit kvalifikační požadavky (kurz pracovníka v sociálních službách nejpozději do 18 měsíců od data nástupu do práce.

Požadujeme: řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, trestní bezúhonnost, kladný přístup k seniorům a lidem se zdravotním znevýhodněním

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
Advantage Consulting, s.r.o.
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Barlett & Cenbright s.r.o.
Prostějov
Prostějov

Mzda

od 22340 do 27570

Volné pracovní místo Pracovník/pracovnice v sociálních službách - terénní pečovatelská činnost je vystaveno v regionu Prostějov .