Název profese Strojník/strojnice - obsluha na betonárně Hořesedly
Místo výkonu práce Hořesedly
Přidáno 2.3.2024

Zaměstnavatel FRISCHBETON s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66943087

Hrubá měsíční mzda od 35.000 Kč (základ + pohyblivé složky mzdy).
Požadujeme: základní uživatelskou znalost PC, fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav, aktivní přístup k plnění úkolů, svědomitost, výpis z rejstříku trestů, vyučení nebo SŠ vzdělání technického směru (není podmínkou). Řidičský průkaz sk. B, C nebo T výhodou, strojnický průkaz výhodou (čelní kolejové nakladače, popř. betonárny).
Možnost zaučení včetně získání strojírenského průkazu.
Náplň práce: zajišťování činnosti související s přípravou výroby, přímou výrobou betonu a odběrem zkušebních vzorků na betonárně a činnosti zahrnující udržování technologické linky a strojů v provozuschopném stavu; komunikace se zákazníky, vyřizování objednávek a požadavků zákazníka; evidence dokladů o příjmech materiálů, dodacích listů, ostatní dokumentace; práce na dispečinku (koordinace se stavbou, objednávání surovin, domíchávačů a čerpadel); objednávání materiálu včetně návozu do násypek a zásobníků.
Nabízíme: stravenkový paušál, týden dodatkové dovolené.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: životopisy zasílejte na e-mail zuzana.vitonova@frischbeton.eu

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Rakovník

Rakovník
27000 - 30000 Kč za měsíc
Adecco Praha pobočka
Rakovník
28000 - 31000 Kč za měsíc
Rakovník
29200 Kč za měsíc
Rakovník
30800 Kč za měsíc
Rakovník
Randstad HR Solutions s.r.o.
Rakovník

Kontaktní údaje

Mzda

od 35000

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Strojník/strojnice - obsluha na betonárně Hořesedly je vystaveno v regionu Rakovník .