Název profese Operátor / operátorka pořezu dřevní hmoty
Místo výkonu práce Třebešov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel MATRIX a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66713907

Kontakt zasláním strukturovaného životopisu s průvodním dopisem na adresu kariera@matrix-as.cz.
Požadujeme:
- SOU
- technické myšlení, aktivní přístup, flexibilitu
- znalost průmyslové výpočetní techniky výhodou - nastavování parametrů a řízení výroby v PC
- zkušenosti z dřevařského a lesnického odvětví výraznou výhodou
- spolehlivost, loajalitu, zodpovědnost
- komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu
- chuť učit se nové věci a profesně se vyvíjet
- výpis z rejstříku trestů.
Náplň práce:
- obsluha strojních zařízení/operačních velínů
- nastavování parametrů a řízení výroby v PC.
Nabízíme:
- práce se špičkovými technologiemi v příjemném, dynamickém kolektivu
- vzdělávání a možnost odborného růstu
- zázemí silné, stabilní, ryze české stabilní společnosti, personální jistotu
- dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, levnější elektřina
- výhodné tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky, 13. plat, 5 týdnů dovolené
- motivující systém odměňování - základní mzda 22 tis. Kč je měsíčně navyšována o prémie za výkon, cílová měsíční odměna na této pozici je 35 tis. Kč.