Název profese Obsluha CNC
Místo výkonu práce Velké Losiny
Přidáno 25.4.2024

Zaměstnavatel KUBÍČEK VHS, s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67049535

Kontakt: telefonicky od 8-14 hodin Po-Pá, emailem
Náplň práce:
- Obsluha CNC strojů (CNC vertikální frézy, CNC obráběcí centra, CNC soustruhy)
- kontrola obrobenýh výrobků (práce s měřidly - kalibry, mikrometry, ....)
- práce v operačním systému Heidenhain, Fanuc

Požadujeme:
- vyučen ve strojírenském oboru
- praxe min.1 rok v obrábění a obsluze CNC stroje
- dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
- praxe v operačním systému Heidenhain, Fanuc výhodou
- ochota pracovat v dvousměnném režimu
- spolehlivost a flexibilitu

Nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
- dvousměnný provoz, pracovní doba od 6:00 do 14:00 hod. nebo od 14:00 do 22:00 hod.
- roční odměny
- mimořádné odměny k pracovnímu a životnímu jubileu, odměna k odchodu do důchodu, odměna k narození dítěte zaměstnance
- příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění pro stálé zaměstnance 1000,- Kč měsíčně
- zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich rodiny
- služby firemního pneuservisu