Název profese Teamleader
Místo výkonu práce Moravská Třebová
Přidáno 1.5.2024

Zaměstnavatel ATEK s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37,5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 66953198

NÁPLŇ PRÁCE: kontrola dodržování pracovních předpisů, pracovních a kontrolních instrukcí, zodpovědnost za správnou evidenci výroby v IS, odstraňování zjištěných neshod, řešení nestandardních situací ve výrobě, zaškolení operátorů na pracovišti atd.
POŽADAVKY: ochota pracovat v nepřetržitém provozu, SOU vzdělání, ochota učit se a přijímat nové informace, praxe na obdobné pozici výhodou, samostatnost, zodpovědnost atd.
NABÍZÍME: dovolená navíc, cafetérie, dotované stravování, náborový bonus 10 000,- Kč
Po zapracování na pozici možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.
KONTAKT: osobně, telefonicky PO-PÁ kdykoliv