Název profese Servisní mechanik/čka - automechanik/čka
Místo výkonu práce Svitavy
Přidáno 3.5.2024

Zaměstnavatel TEDOM a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67051414

NÁPLŇ PRÁCE: servis kogeneračních jednotek, výjezdy k poruchám kogeneračních jednotek, pohotovostní služba
POŽADAVKY: výuční list nebo středoškolské vzdělání, praxi v oboru v automechanik, mechanik, opravář strojů
Co u vás oceníme? Praxi v oboru. Systematičnost. Chuť pracovat a pozitivní přístup k řešení úkolů
NABÍZÍME: náborový příspěvek ve výši 15.000,-- Kč,, dispozici služební vůz k cestě do zaměstnání a zpět, perspektivu v úspěšné, dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodní působností, možnost seberealizace - odborný a profesní růst, podnikové stravování, příspěvek na stravování

KONTAKT: telefonicky, e-mailem