Název profese Technik / technička
Místo výkonu práce Krupka
Přidáno 1.5.2024

Zaměstnavatel BMK Czech Technologies s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66612562

Náplň práce:
obsluha i oprava SMT zařízení, řešení menších i větších problémů na výrobní lince, tvorba programů, údržba výrobních strojů
Požadavky:
znalost dle technické dokumentace, předešlá zkušenost s SMT a jazykové znalosti AJ nebo NJ výhodou, časová flexibilita, schopnost a ochota učit se novým věcem
Zaměstnanecké výhody - 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, stravenky v hodnotě 120 Kč/den
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem