Název profese Specialista IT a controlingu
Místo výkonu práce Teplice
Přidáno 29.4.2024

Zaměstnavatel ROKA Industry, spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67027829

POPIS PRACOVNÍ POZICE:
" Poskytování první linie technické podpory a řešení základních IT požadavků (např. problémy s připojením, software, hardware)
" Správa uživatelských účtů a přístupů
" Podpora při instalaci a konfiguraci softwaru a hardware
" Spolupráce s IT týmem při řešení složitějších technických problémů
" Správa webových stránek, sociálních sítí
" Vyhodnocení ziskovosti zakázek
" Příprava a kontrola rozpočtů a finančních plánů
" Sledování a analýza finančních výkazů
" Spolupráce na zlepšení finančních procesů a systémů
" Spolupráce při hledání úspor, kontinuální snižování nákladů
" Vytváření reportů a prezentací pro vedení firmy
" Podpora při finančním rozhodování a strategickém plánování
POŽADAVKY:
" Vzdělání v oblasti ekonomie, financí nebo IT, VŠ vzdělání výhodou
" Pokročilá znalost MS Excel podmínkou (tvorba kontingenčních tabulek, využití funkcí, tvorba grafů)
" Analytické myšlení a schopnost řešit problémy
" Znalost češtiny a komunikační angličtiny
" Samostatnost, pečlivost a týmový duch
" 25 dní dovolené
" Vzdělávací kurzy a školení/ možnost osobního růstu
" Příspěvek na penzijní pojištění
" Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu
" Závodní stravování
" Denní nákup svačin
" Občerstvení na pracovišti
" Firemní fitness
" Firemní a teambuildingové akce
" Odměna za doporučení nového kolegy
" Odměna za věrnost a životní jubilea
V případě zájmu se hlásit e-mailem nebo telefonicky PO - Pá 8-15 hod