Název profese Údržbář
Místo výkonu práce Duchcov
Přidáno 23.4.2024

Zaměstnavatel Oblastní charita Most
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 20
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67048592

Popis pracovní pozice:
- Budete zajišťovat údržbu našich služeb v rámci Duchcova
- běžné opravy a údržba objektů
- Plán prací obdržíte od vedoucího pracovníka
Co od vás očekáváme:
- Manuální zručnost a schopnost hledání nejlepšího řešení každé situace
- Odpovědnost, pečlivost a samostatnost
Nářadí - zajištění nářadí z naší strany
Co Vám můžeme nabídnout:
- Práci, která dává smysl, kde můžete být užitečný a pomáhat lidem.
- Časovou flexibilitu - dobu provedení prací budeme řešit individuálně, dle Vašich časových možností.
- Velmi vhodné jako přivýdělek pro šikovného, zručného člověka.
- Výši odměny za vykonanou práci (mzdu za hodinu) budeme řešit při osobní schůzce.
- možnost DPP nebo 0,5 úvazku
V případě zájmu zasílejte, prosím, reakce pouze s aktuálním životopisem (Vaše pracovní zkušenosti).