Název profese Operátor sádrovny - výměnář
Místo výkonu práce Teplice
Přidáno 6.5.2024

Zaměstnavatel Ideal Standard s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67052118

Náplň práce:
- Výměnář: instalace sádrových forem, údržba vozíků a přípravků pro sádrové formy.
Pracovní doba:
- Výměnář: krátký / dlouhý týden 9,5 hod. / 11,5 hod.
Požadujeme:
- Chuť se učit nové věci
- Samostatnost, zručnost
- Velmi dobrou fyzickou kondici
Nabízíme:
- Nástupní mzda s příplatky cca 32 000 Kč
- Po zkušební době měsíční prémie až 15 % ze základní mzdy
- 13. plat ve výši 1 tarifního výdělku, týden dovolené navíc, sick days
- Náborový příspěvek až 10 000 Kč po roce zaměstnání
- Definovaný plán rozvoje k dosažení mzdového postupu
- Bohatý sociální program - osobní účet Pluxee, příspěvky na penzijní spoření, příspěvky na dětskou rekreaci, rehabilitační program, příspěvky na závodní stravování, odměny za pracovní výročí a jiné