Název profese Řezník / řeznice v Krupce
Místo výkonu práce Krupka
Přidáno 4.4.2024

Volné od 4.4.2024
Zaměstnavatel Novák maso- uzeniny
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Tradiční české řeznictví NOVÁK MASO-UZENINY v Krupce přijme Řezníka/řeznici. (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu)

Náplň práce:
• Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu
• Výroba polotovarů dle platných receptur společnosti
• Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
• Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
• Kontrola kvality, čerstvosti zboží
• Komunikace a obsluha zákazníků
• Obsluha pokladny

Nabízíme:
• Práci ve stabilní české společnosti
• Příspěvek na stravování ve mzdě
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Odměnu za práci o víkendech a svátcích
• Výhodné zaměstnanecké nákupy masa
• Lázně
• Multiport kartu
• Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků
• Odměna za výročí narozenin
• Zaškolení na prodejně

Požadavky na kvalifikaci:
• Odborné vyučení v oboru řezník-uzenář
• Nebo praxe s bouráním a opracováním masa (podmínkou)
• Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
• Zodpovědný přístup k práci
• Samostatnost, zručnost a pečlivost