Název profese Kuchař (M/Ž)
Místo výkonu práce Třebíč
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67038860

Požadujeme:
o vyučení v oboru kuchař,
o zdravotní způsobilost,
o zdravotní průkaz.

Pracovní náplň:
o podílí se na přípravě jídel, teplých i studených pokrmů, moučníků, příloh a polévek, dietních jídel v rozsahu dietního systému, technologicky náročných teplých jídel nebo specialit studené kuchyně dle pokynů vedoucího kuchaře,
o provádí dochucování a dohotovení jídel,
o provádí výdej stravy strávníkům.

Nabízíme:
o stabilní zaměstnání v moderně vybavené kuchyni,
o pracovní doba 5:45 - 13:45 hodin, možnost přesčasové práce,
o dovolená 25 dnů,
o benefity:
- příspěvek na závodní stravování,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
- příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
- příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,
- nepeněžní dary při životním jubileu 50, 55 a 60 let věku,
- finanční odměny (dárci krve, odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku - nutnost trvání pracovního poměru min. 5 let).