Název profese Administrativní pracovník/pracovnice Call centra (pro OZP) - Ústí nad Labem
Místo výkonu práce Ústí nad Labem
Přidáno 9.4.2024

Volné od 9.4.2024
Zaměstnavatel OPTIMIA facility s.r.o.

Nabídka práce na volnou pozici pro OPTIMIA sociální podnik s.r.o.

Hledáme pracovníka/pracovnici (vhodné pro OZP s invalidním důchodem) na částečný úvazek v Ústí nad Labem.

- úvazek 10 - 40 hodin týdně
- mzda 5000 - 20000 Kč za měsíc (dle úvazku)
- pracovní doba dle dohody
- nástup ihned
- smlouva na HPP

Náplň práce:
• práce ve společnosti, která je orientovaná nejen na cíle, ale i na zaměstnance a jejich potřeby
• budete součástí týmu největšího callcentra v naší společnosti a svojí prací ho budete podporovat
• čeká vás práce na PC, komunikace s kolegy v týmu a písemná komunikace se stávajícími klienty
• budete pracovat s interními systémy

Nabízíme stabilní českou společnost, jistotu pravidelné výplaty, 5 týdnů dovolené, občerstvení na pracovišti, odpočinkovou místnost, kvalitní školení.

Požadujeme dobrou znalost práce na PC a komunikativnost.
Předchozí zkušenosti jsou vítány.
Budeme se těšit na Váš životopis.

PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM nabor@optimia.cz
NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!!