Název profese Vedoucí montáží stanovených měřidel tepla a vody
Místo výkonu práce Ústí nad Labem
Přidáno 17.5.2024

Volné od 17.5.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

ULITEP, spol. s r. o.

Autorizované metrologické středisko, zabezpečuje služby zákazníkům na poli metrologických služeb.

Více informací o společnosti naleznete na www.ulitep.cz.

Náplň práce:
• komunikace se zákazníky
• organizace práce týmu montáží v místě instalace
• vystavování protokolů o instalaci měřidel
• řízení firemního vozidla
• zpracování agendy pro vedení firmy

Požadujeme:
• ÚSO obory měření a regulace či podobné
• praxe v oboru
• znalost práce na PC - Word a Excel,
• ŘP sk. B
• územní znalost města Ústí nad Labem
• komunikativní schopnosti

Nabízíme:
• zázemí malé firmy
• bezproblémový kolektiv
• stravovací paušál
• 5 týdnů dovolené

Místo práce: Ústí nad Labem

Termín nástupu: 6/2024

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: ulitep@ulitep.cz.

Pro bližší informace volejte na tel.: 603 283 765 - Maux Miloš.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 5. 7. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.