Název profese Strojník energetického zařízení - velínář (m, ž)
Místo výkonu práce Ústí nad Labem
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel ENERGY Ústí nad Labem, a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67038254

Požadujeme: Škola technického typu, zaměření elektro silnoproud, znalost práce na PC
Pracovní náplň: obsluha velínu výroby elektrické energie
Po zaučení možnost pracovního poměru na dobu neurčitou
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, příspěvek na rekreaci, příspěvek na penzijní připojištění
Kontakt: e-mailem, telefonicky Po - Pá 7:00 - 13:00 hod.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Ústí nad Labem

Ústí nad Labem
Advantage Consulting, s.r.o.
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem

Mzda

od 31000

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Strojník energetického zařízení - velínář (m, ž) je vystaveno v regionu Ústí nad Labem .