Název profese Operátoři výroby*
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel CIE PLASTY CZ, s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 20
Reference 66986525

OPERÁTOŘI VÝROBY*

PRACOVIŠTĚ PRŮMYSLOVÁ ZÓNA LEŠNÁ

POŽADUJEME: praxe ve výrobním závodě automotive výhodou, důslednost, pečlivost, spolehlivost, přesnost a pozornost při práci, jasná, otevřená a nekonfliktní komunikace,
orientace na výsledek, ochota pracovat ve směnném/nepřetržitém provozu.
NÁPLŇ PRÁCE: provádění pracovních operací dle pracovních instrukcí, obsluha výrobní linky,
kontrolní činnost dle katalogu vad, identifikace vyrobených dílů, spolupráce s oddělením údržby, technologie a kvality.
NABÍZÍME: možnost ročního bonusu, cafeterie po roce trvání PP, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, věrnostní odměny, dovolená v délce 5 týdnů.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 771 260 603 v po-pá v době od 8:00-14:00 hodin nebo e-mailem na kgrygarova@cieautomotive.cz