Název profese Brusiči (na plocho)
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 2.3.2024

Zaměstnavatel TRIMILL, a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67009146

BRUSIČI (na plocho)
POŽADUJEME: Technické vzdělání (nejlépe obráběč kovů, strojní mechanik, zámečník). Znalost čtení výkresové dokumentace. Praxe s broušením na plocho - vítána. Znalost měření, přesnost, pečlivost. ŘP sk. B.
NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha brousícího centra WALDRICH COBURG pro přesné broušení vodících ploch. Samostatná činnost dle výkresové dokumentace. Obsluha stroje a zvedacího zařízení za účelem manipulace s dílci. Zajišťování základní údržby stroje.
NABÍZÍME: Odbornou práci ve 2směnném provozu. Zajímavé finanční ohodnocení + zákonné příplatky. Roční odměnu. 25 dnů dovolené. Dotované stravné, příspěvek na dopravu, příspěvek na životní a penzijní připojištění aj.. Možnost seberealizace a profesního růstu. Práci ve stabilní společnosti a férový přístup.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Dagmar Čechmánková v době od 7:30 do 16:00 hod., na čísle: 771 259 281 nebo emailem na adresu: dagmar.cechmankova@trimill.cz
ov.tel. 28.2.