Název profese Číšník / servírka
Místo výkonu práce Lidečko
Přidáno 27.2.2024

Zaměstnavatel Obec Lidečko
Směnnost Turnusové směny
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67032056

Penzion Čertovy skály v Lidečku nabízí pracovní místo na pozici ČÍŠNÍK/SERVÍRKA.

POŽADUJEME: vyučení v oboru, praxe výhodou (není podmínkou), příjemné, milé a vstřícné vystupování, ochotu učit se a zlepšovat profesionální jednání a schopnost pracovat v týmu
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha hostů v nastaveném standardu, servírování jídel a nápojů, kasírování v moderním programu, péče o prostředí v restauraci
NABÍZÍME: práci v novém, hezkém a čistém prostředí, individuální přístup a možnost rozvoje (kurzy, školení), pracovní benefity (wellness, stravování), v případě dobrých ekonomických výsledků prémie.
Staňte se součástí našeho týmu - těšíme se na Vás!

PRVNÍ KONTAKT: v případě zájmu zasílejte životopisy na: provozni@penzioncertovyskaly.cz.
S dotazy a pro více informací volejte paní provozní: Jana Křížová, mob: +420 605 595 99, denně od 7 do 17 h.
Více informací najdete na: https://www.penzioncertovyskaly.cz/kariera/