Název profese Operátoři kovací linky (kováři)
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Kovárna VIVA, a. s.
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 1281663

Pracovní náplň: obsluha kovací linky, výměna zápustkového nářadí, měření vyráběných výkovků.
Požadujeme: vzdělání technického směru výhodou, manuální zručnost, dobrý přístup k práci, zodpovědnost.
Nabízíme: práci ve stabilní a prosperující společnosti, týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění, lázeňskou péči, masáže ve firmě, možnost vzdělávání a profesního růstu.
V případě Vašeho zájmu, zašlete, prosím, životopis na email eva.hrabalova@viva.cz.