Název profese Číšník/servírka
Místo výkonu práce Luhačovice
Přidáno 8.3.2024

Zaměstnavatel Lázně Luhačovice, a. s.
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67016365

Požadujeme:
Vzdělání nebo praxi v oboru, příp. ochotu se zaučit
Samostatnost a zodpovědnost
Přirozený projev, preciznost a smysl pro detail
Flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu vč. Víkendů
Trhané směny 6:00 - 20:00 (pauza 14:00 - 16:30)
Pracovní náplň:
Servis pokrmů a nápojů (bez kasírování)
Dodržování zásad stolování, hygienických předpisů
Udržování čistoty a pořádku na pracovišti
Spolupráce s ostatními úseky hotelu
Příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně.

Zaměstnanecké výhody: Náborový příspěvek až 10 tisíc. Stálý profesní růst, možnost přechodného ubytování, 25 dnů dovolené, zaměstnanecké stravování, odměny za životní jubilea, roční odměny, bonusy, slevy u obchodních partnerů, Edenred Card, výměnné rekreace v ČR a SR

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny: 8:00-15:00.