Název profese Pracovník v sociálních službách/pohybové aktivity
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 15.5.2024

Zaměstnavatel Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67051323

Nástup dle dohody

Náplň práce:
Poskytování přímé obslužné péče se zaměřením na podporu soběstačnosti a pohybové aktivity klientů domova pod metodickým vedením fyzioterapeutky.
Plánování a realizace pohybové aktivizace (udržování a posilování sebeobsluhy a soběstačnosti, chůze, pomoc při podávání stravy, dopomoc při provádění hygieny a aktivizace pomocí bazální stimulace).
Spolupráce v týmu při aktivizačních činnostech s klienty.
Spolupráce na individuálním plánování péče o klienty.

Pracovní poměr: Pracovní poměr na dobu určitou.
Při oboustranné spokojenosti prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

Nabízíme: Jednosměnný provoz, 40 hodin týdně 07,00- 15,30 hodin
Nástup dle dohody.
Práce v přátelském a dynamickém pracovním prostředí se zázemím ve stabilní a silné organizaci. Zaškolení zkušenými kolegy.
Průběžné vzdělávání a osobní rozvoj v rámci sociální služby. (biografie, bazální stimulace, paliativní péče)

Požadavky: Komunikativní a empatický přístup k seniorům.
Spolehlivost, samostatnost a zodpovědný přístup k práci.
Ztotožnění se s firemní kulturou.
Trestní bezúhonnost.

Zaměstnanecké výhody: Ucelený systém firemních benefitů, 5 týdnů dovolené + dodatková dovolená.