Název profese ThreatGuard Product Manager – B2B pro bezpečnost IT
Místo výkonu práce brno
Přidáno 19.4.2024

Volné od 19.4.2024
Zaměstnavatel CRI ameba.eu, s.r.o.

Máte obchodní zkušenosti? Zajímá vás obor IT bezpečnost? Chcete dostat prostor k realizaci obchodní strategie pro unikátní produkt na trhu od marketingu až k samotné realizaci? Dokážete navazovat a rozvíjet obchodní vztahy? Dokážete nápady přetavit do praxe?
Přidejte se k nám, společnost COMGUARD a.s. je ValueAdded Distributora (B2B) specializující se na IT bezpečnost.
Dostanete šanci být zodpovědní za rozvoj, strategii a prodeje unikátní služby v oblasti IT bezpečnosti. Pokud vás láká project management, komunikace, obchod, marketing a budování vztahů s obchodními partnery, tak čtěte dál!

Popis pozice
• Produktový a projektový management unikátní služby v oblasti IT bezpečnosti
• příprava a realizace obchodního strategie
• spoluvytváření a realizace marketingového plánu
• řízení vývojového týmu služby
• reprezentace společnosti v regionu
• nepřímý prodej v oblasti bezpečnosti IT
• jednání s potenciálními i stávajícími obchodními partnery
• vyhledávání nových obchodních partnerů, jejich školení, spolupráce na obchodních případech partnerů
• vyhledávání obchodních příležitostí, prezentace na konferencích a workshopech, školení a rozvoj partnerů

Požadujeme
• min. SŠ vzdělání - praxe v oblasti obchodu alespoň 2 roky
• obchodní myšlení, klientský přístup
• znalost IT (výhodou)
• koncepční myšlení, strategický přístup, strukturovanost, důslednost
• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
• řidičský průkaz skupiny B, praxe v řízení
• dobrou uživatelskou znalost PC: MS Office a Internet
• znalost AJ (slovem i písmem na komunikativní úrovni)
• bezúhonnost

Nabízíme
• velký prostor na seberealizaci a volbu obchodní strategie
• příležitost stát se odborníkem v oblasti bezpečnosti ICT
• odpovídající finanční ohodnocení a výkonnostní bonusy bez horního limitu
• Práci ve stabilním kolektivu (rodinného typu) s dlouholetými zkušenostmi v oboru bezpečnosti IT technologií
• podpora a zaškolení od zkušených kolegů

řadu benefitů jako jsou:
• výkonnostní odměny
• interní i externí odborné vzdělávání
• kurzy angličtiny
• možnost home office
• sickdays
• flexibilní pracovní doba
• příspěvek na stravování,
• příspěvek na kulturu a sport
• školení a vzdělávací kurzy
• pracovní notebook a technické vybavení pracoviště
• služební telefon s placeným paušálem a daty
• teambuildingy a firemní snídaně – zachováváme pohodovou firemní kulturu a rodinnou atmosféru
• kancelář v Žabovřeskách s výbornou dopravní dostupností
• Další zaměstnanecké výhody dle délky zaměstnaneckého vztahu a benefity pro stálé zaměstnance.

Pokud Vás inzerát zaujal a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte a zašlete nám Váš životopis a motivační dopis.
Těšíme se na Vás!
Tým COMGUARD