Název profese Skladník - Pematex Sokolov
Místo výkonu práce Sokolov
Přidáno 5.4.2024

Volné od 4.4.2024
Zaměstnavatel CRI ameba.eu, s.r.o.

Ve společnosti Pematex s.r.o. se zabýváme prodejem spojovacího materiálu a kotvící techniky. Na českém trhu působíme již od roku 1995. Od té doby zaujímáme vedoucí postavení na trhu a nabízíme našim zákazníkům nejen samotný prodej materiálu, ale i poradenství a konzultace.

Protože víme, že vše je o lidech, hledáme schopného a empatického člověka na pozici „Skladník" v Sokolově.
Chcete i Vy v rámci své práce pomáhat rozvíjet naší společnost? Baví Vás obchod?? Ozvěte se nám!

Co vás čeká:

• školení v oblasti spojovacích materiálů, kotvící a upevňovací techniky, aj.
• komunikace s obchodním týmem v Sokolově
• zpracování zakázek, příjem, expedice

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme:

• chuť učit se novým věcem
• pozitivní a aktivní přístup

Co vám můžeme nabídnout:

• mzda 26 - 29 000 Kč
• prémie podle obchodních výsledků střediska (až 2 000,-)
• stravenky
• po prvním roce 25 dní dovolené
• výhoda menšího kolektivu
• stabilní zázemí zavedené firmy

Místo výkonu práce: Pematex s.r.o., Stará Březovská 2255, 356 01 Sokolov, CZ