Název profese Produktový specialista ( m/ž)
Místo výkonu práce Rudná u Prahy
Přidáno 12.4.2024

Volné od 12.4.2024
Zaměstnavatel CRI ameba.eu, s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Na hlavní pracovní poměr přijmeme Produktového specialistu / Produktovou specialistku.

Místo výkonu práce: COUNTRY LIFE s.r.o., K Vypichu 1039, Rudná u Prahy, logistický areál Prologis, hala č. 7

Náplň Vaší práce:
• plánování a koordinace shromáždění sortimentní komise
• tvorba interních směrnic a norem systému kvality a zajištění jejich dodržování
• šetření a analýza reklamací s cílem zvýšení kvality výrobků
• tvorba a aktualizace etiket

K získání práce požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání v oblasti potravinářské/chemické
• znalost platné evropské a národní legislativy
• zájem o potravinové trendy
• nutná základní znalost práce s Microsoft Office
• spolehlivost, pečlivost, přesnost, odpovědnost
• chuť se učit a rozvíjet
• týmového ducha, dobré komunikační schopnosti
• řidičský průkaz skupiny B výhodou
• čistý trestní rejstřík

Nabízíme Vám:
• práci v české rodinné firmě s třicetiletou tradicí
• hrubou mzdu 35 000 – 38 000 Kč
• 25 dní dovolené
• slevu na produkty ve firemních provozovnách
• multisport kartu
• stravenky
• příspěvek na životní nebo penzijní pojištění (po 1 roce)

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií.