Název profese Vedoucí směny
Místo výkonu práce Broumov
Přidáno 30.4.2024

Zaměstnavatel Pekárny a cukrárny Náchod, a.s.
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67050936

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení, jednosměnný provoz (možnost i nočních směn). Nástup možný ihned.

Náplň práce: systémové řízení kolektivu, odpovědnost za splnění výroby v kvalitě, reportování výsledků.

Požadavky: aktivní přístup k plnění úkolů, organizační a řídící schopnosti, základní znalost práce na PC.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy při nákupu výrobků.

Kontakt - paní Fraňková Veronika, tel.: 604 245 299, e-mail: rp@pekarnynachod.cz (pro zaslání životopisu).