Název profese Pekař - Pekařka / Mísič - Mísička
Místo výkonu práce Trutnov
Přidáno 18.5.2024

Zaměstnavatel Pekárny a cukrárny Náchod, a.s.
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67051761

Náplň práce:
- odborné pekařské činnosti - obsluha mísícího centra - mísení těst dle stanovených parametrů
- dodržování a kontrola technologických postupů a výtěžnosti
- vedení výrobních záznamů
- efektivita a produktivita práce na svěřeném úseku
Požadujeme:
- SOU/SŠ či prokazatelnou praxi na podobné pracovní pozici min. 3 roky
- znalost receptur a technologických postupů (zaučíme)
- svědomitost, spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu
- nutný dobrý zdravotní stav bez alergií, astma, ekzémů, lupénky apod.
Benefity:
- příspěvek na penzijní připojištění
- výrobky a služby se slevou
Prac. poměr na dobu určitou (6 měsíců s předpokladem prodloužení).