Název profese Elektromechanik značek HONDA, Husqvarna, Atlas Copco
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 16.4.2024

Volné od 11.4.2024
Zaměstnavatel CRI ameba.eu, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Společnost MANEK stavební stroje spol. s r.o. v Olomouci, hledá vhodného kandidáta na pozici:ELEKTRO-MECHANIK značek HONDA, Husqvarna, Atlas Copco (37-41.000 Kč)

Jsme autorizovaný prodej a servis menších stavebních strojů značky HONDA, Husqvarna, Atlas Copco s 30letou tradicí.

Náplň práce:
• pravidelný servis a opravy malé a střední značkové stavební mechanizace
• předprodejní servis nových strojů
• drobné elektro opravy

Požadujeme:
• výuční list v oboru mechanik, popř. blízkém oboru
• vzdělání v oboru elektro, vyhl. č.50 §6-§8
• řidičský průkaz skupiny B
• svářečský průkaz výhodou
• samostatnost, pozitivní přístup

Nabízíme:
• práci na hlavní pracovní poměr v menším mladém kolektivu
• práce na čisté moderní dílně
• přátelský kolektiv
• stálou mzdu (fix+prémie+stravenkový paušál)
• pevnou pracovní dobu bez přesčasů
• zázemí v prostředí moderní a stabilní společnosti
• zaškolení

• Místo výkonu práce: Olomouc
• Mzda: 37-41.000 Kč + stravenkový paušál