Název profese Manipulant
Místo výkonu práce Opava
Přidáno 2.4.2024

Volné od 30.4.2024
Zaměstnavatel FERRAM STROJÍRNA
Směnnost Dvousměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Nižší střední odborné

sme stabilní česká strojírenské společnost s výrobním závodem v Opavě. Kolega nám bude odcházet do důchodu, a proto hledáme jeho náhradu.
Nabízíme komplexní technické řešení výroby od vývojové konstrukce a technologie přes ucelenou výrobu – pálení, zámečnické práce, svařování, obrábění, tryskání, lakování až po celkovou montáž a kompletaci dodávaných zařízení u konečných zákazníků.

Pevné zázemí máme v Norsku, Finsku, Německu, Francii a Velké Británii. Našimi hlavními zákazníky jsou významní výrobci zařízení pro zpracování hliníku, výrobci v oblasti průmyslu na moři, výrobci ropného a těžařského průmyslu i výrobci na zpracování odpadů.

Požadujeme
min. střední odborné učiliště
velmi dobrou znalost strojírenských materiálů
praktické zkušenosti při manipulaci s výrobky
praktická zkušenost jako obsluha VZV
jeřábnický a vazačský průkaz
řidičský průkaz na VZV podmínkou
ŘP sk. B s praxí
zodpovědný a samostatný přístup k práci
Nabídka
stabilní zaměstnání a pracovní poměr na dobu neurčitou
stravování v závodní jídelně
zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
penzijní připojištění
4 dny regeneračního volna + 1 den volna na narozeniny
rodinný den s kolegy a rodinnými příslušníky
velmi dobrou dopravní dostupnost (zastávka MHD u společnosti), parkoviště, kolárna
zvýhodněný nákup zdravotních pomůcek (např. dioptrické brýle)
plně hrazené vzdělávání a individuální přístup k zapracování na další pracovní pozice
Pracovní náplň
navážení, převoz a skládání materiálu, položek a výrobků mezi jednotlivými provozy, skladem, expedicí a venkovním prostorem,
rozvážení zakázek na další pracoviště dle technologického postupu a nakládání hotových výrobků pro expedici,
vyvážení kovových špon a odpadu do příslušných kontejnerů,
provádění pomocných a manipulačních prací při zabezpečování zdvihacích zařízení,
provádění denní údržby a drobných oprav dle provozních pokynů,
spolupráce při balení zboží a výrobků podle norem a požadavků zákazníka k expedici,
řízení motorového vozíku,
hlášení informací nadřízenému zaměstnanci o průběh návozů, vývozů a převozů
odepisování odvedené práce do vnitropodnikového systému.
Poznámka
Umíš hodně dobře jezdit elektrickým vysokozdvižným vozíkem? Tato práce tě baví? Pak jsi vítán na ukázku provozu.

Místem výkonu práce je Opava.

Nástup: Dohodou