Název profese Programátor CNC
Místo výkonu práce Opava
Přidáno 2.4.2024

Volné od 30.4.2024
Zaměstnavatel FERRAM STROJÍRNA
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

FERRAM, a.s. je stabilní český zaměstnavatel v oblasti výroby opracovaných svařenců, strojních zařízení a výrobních celků včetně konstrukčního a technologického poradenství, výzkumu a vývoje v oblasti manipulace s materiálem.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
• vypracovávání komplexních CNC programů v řídícím systému Heidenhain včetně specifikace řezných podmínek, upínačů, nástrojů a norem spotřeby času
• využívání CAM systémů (Solid Works + Solid CAM) a 3D modelů
• odzkoušení a odladění programů na horizontálních vyvrtávačkách (CNC 105, CNC WHN 13, případně CNC WRD 130) a spolupráce na odstraňování výrobních problémů na těchto strojích
• zodpovědnost za provádění změn v CNC programech vyplývajících ze změnového řízení
• vedení a udržování evidence CNC programů
• zajišťování objednávek speciálních nástrojů, zařízení a měřidel

POŽADUJEME:
• SŠ vzdělání technického zaměření
• výbornou znalost čtení technické dokumentace
• praktickou zkušenost s programováním, obsluhou a seřízením CNC strojů s řídícím systémem Heidenhain při výrobě plochých, skříňových a rotačních součástí frézováním, zahlubováním, vrtáním a vystružováním
• znalost software Solid CAM, Solid Works
• zodpovědný a samostatný přístup k práci
• řidičský průkaz sk. B výhodou

NABÍZÍME:
• stabilní zaměstnání a nadprůměrné finanční ohodnocení
• stravování v závodní jídelně
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
• penzijní připojištění
• 4 dny regeneračního volna + 1 den volna na narozeniny
• rodinný den s kolegy a rodinnými příslušníky