Název profese Noční recepční ve 4 hvězdičkovém hotelu
Místo výkonu práce Praha 1
Přidáno 25.4.2024

Volné od 25.4.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Hotel Hastal Prague Old Town

Jsme malý rodinný 4* hotel v centru Prahy s tradicí 5 generací, které hotel postupně budovaly až do dnešní podoby.

Hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á se bude podílet na jeho dalším rozvoji a který/á uvítá příjemnou a přátelskou atmosféru.

Více informací o společnosti naleznete na www.hastal.com.

Náplň práce:
• vyřizování příchozích rezervací hostů a jejich zadávání do rezervačního systému/rušení rezervací
• e-mailová, telefonická a osobní konverzace s hosty - vyřizování jejich požadavků před, po, i v průběhu pobyt
• provádění check-in a check-out hostů

Požadujeme:
• min. ukončené SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy
• český jazyk - velmi dobře/výborně
• anglický jazyk - velmi dobře/výborně + další jazyk výhodou
• vynikající komunikační dovednosti a příjemné vystupování
• praxe na pozici recepční nebo obdobné pozici
• dobrá znalost práce na PC (zkušenost s hotelovým rezervačním systémem, nejlépe PREVIO, výhodou)
• odolnost vůči stresu

Nabízíme:
• přátelské pracovní prostředí
• zajímavé bonusy ke mzdě
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou, či možnost volby preferovaného úvazku

Místo práce: Praha 1

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte a s telefonním kontaktem.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte e-mailovou adresu patrik.novak@hastal.com.