Název profese Samostatná účetní
Místo výkonu práce Turnov
Přidáno 9.5.2024

Volné od 9.5.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

ZIKUDA - vodohospodářské stavby spol. s r.o.

Jsme stabilní společností s tradicí již od roku 1992, se specializací na výstavbu inženýrských sítí, především vodovodů a kanalizací.

Více informací o společnosti naleznete na www.zikuda.cz.

Náplň práce:
• zpracování účetní agendy včetně závěrkových operací
• evidence faktur, majetku
• bankovní operace
• statistika a DPH

Požadujeme:
• SŠ vzdělání ekonomického směru
• praxe v oboru
• orientaci v daňové a účetní problematice
• samostatnost, přesnost a pečlivost, zodpovědnost a komunikativnost
• znalost práce na PC - MS Office

Výhodou:
• znalost Heliosu - možnost zaučení

Nabízíme:
• práci na HPP
• mzdové ohodnocení dohodou - dle praxe a zkušeností
• 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní připojištění

Místo práce: Turnov

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: prace@zikuda.cz