Název profese Vedoucí oddělení údržby
Místo výkonu práce Linhartice
Přidáno 19.4.2024

Zaměstnavatel REHAU Automotive, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67038113

POŽADUJEME: SŠ/VŠ technického směru, oboru strojní nebo elektro, prokazatelná praxe na technické pozici podmínkou, prokazatelné manažerské kompetence v řízení velkého technického týmu, prokazatelná kompetence v oblasti řízení a správy systémů oprav a údržeb s důrazem na finanční i technickou efektivitu, znalosti technologií zpracování polymerů výhodou, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup, rozhodnost, pozitivní přístup k oblasti techniky
NÁPLŇ PRÁCE: řízení týmu oddělení údržby, komunikace s odděleními napříč závodem, zajišťování kontroly/revizí v souladu s provozní dokumentací a předpisy, odpovědnost za správnou údržbu nástrojů, strojů a zařízení, systematické optimalizace v oblasti údržby, aktivní hledání úspor, bezprostřední řešení vzniklých závad, odpovědnost za provedení roční inventury magazínu a chemického skladu
NABÍZÍME: 13. mzda ve výši až 100 % měsíční mzdy, pravidelné navyšování mezd, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, firemní kantýna a příspěvek na stravování, služební vůz, příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění, bezúročná firemní zápůjčka na bytové účely až 100 000 Kč, příspěvek ke svatbě, k narození dítěte, k životním a pracovním jubileím, jazykové kurzy, podporujeme volnočasové aktivity (příspěvek na kartu Multisport,...), pořádáme firemní akce (Den pro zdraví, charitativní jarmark, pochod přírodou, tvůrčí dílny...)
KONTAKT: osobně (vrátnice firmy - vyplnění osobního dotazníku), emailem, telefonicky (Po - Čt 8- 15.30 hod, Pá 8-14.30 hod)