Název profese Zámečník/zámečnice pro směnný provoz
Místo výkonu práce Linhartice
Přidáno 16.4.2024

Zaměstnavatel REHAU Automotive, s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67046120

NÁPLŇ PRÁCE: opravy a kontroly provozu strojních zařízení, údržba a zajištění čistoty strojních zařízení, spolupráce na opravách strojních zařízení, práce s VZV, jeřáby, účast na instalaci a zprovozňovaní nových strojních zařízení
POŽADAVKY:SŠ vzdělání v oboru strojní zámečník, mechanik strojů a zařízení nebo obdobném, znalosti hydrauliky a pneumatiky výhodou, zkušenosti s prací na konvenčních obráběcích strojích výhodou
NABÍZÍME: máme 7,5 hodinovou pracovní dobu (třísměnný provoz), za odpolední směnu vyplácíme příplatek 25 Kč/hod., za noční směnu 40 Kč/hod., vyplácíme 13. mzdu ve výši 100 % měsíční mzdy, dovolenou si užíváme celých 5 týdnů, přispíváme na stravování a máme firemní kantýnu, ať už jste odkudkoliv přispějeme Vám na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok, plnou docházku odměňujeme 500 Kč/měsíc, přispíváme na penzijní připojištění nebo na životní pojištění 6 000 Kč/rok, na bytové účely rádi bezúročně zapůjčíme až 100 000 Kč, přispíváme k významným událostem života našich zaměstnanců (ke svatbě, k narození dítěte, životním a pracovním jubileím), pořádáme firemní akce (pochod přírodou, den pro zdraví, charitativní jarmarky,…)
KONTAKT: osobně vrátnice firmy (vyplnění osobního dotazníku), e-mailem, telefonicky PO - ČT 7-15 hod, PÁ 7-14