Název profese Mistr výroby a mechanizace (garážmistr)
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 6.5.2024

Volné od 6.5.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.

Jsme zavedená, stabilní a perspektivní obchodní společnost, která je součástí majetkové struktury Zlínského kraje. Specializujeme se na komplexní údržbu silniční sítě a na realizaci dopravních staveb, především pak na pokládky asfaltobetonových hutněných vrstev finišerovou technologií.

Více informací o společnosti naleznete na www.suszlin.cz.

Náplň práce:
• je součástí výrobního týmu společnosti
• odpovídá za technický stav vozového a strojního parku (STK, údržba, servis a opravy)
• vyhotovuje a předkládá fakturační, skladové i mzdové podklady na ekonomicko-provozní oddělení
• organizačně se podílí na provádění zimní i běžné údržbě na vybrané silniční síti, v průběhu služby řídí dispečink zimní údržby
• zajišťuje provoz dopravních a mechanizačních prostředků a řídí činnost dílenského střediska
• organizačně se podílí na řízení stavebně-údržbových pracích, komunikuje s jednotlivými s jednotlivými objednateli služeb, včetně předávacího řízení dokončeného díla

Požadujeme:
• SŠ/VŠ technického zaměření (strojírenské, popř. stavební obory) ukončené maturitou, popř. vysokoškolským diplomem
• pracovitost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, loajálnost
• ŘP min. sk. B
• velmi dobrá komunikační dovednost

Výhodou:
• orientace v provozu dopravních a mechanizačních prostředků

Nabízíme:
• 5 týdnů dovolené (týden dovolené navíc)
• roční odměny
• stravenkový paušál
• služební automobil k použití také k soukromým účelům
• smartphone
• možnost zvýšení profesní kvalifikace
• po roce trvání zaměstnaneckého poměru příspěvek na penzijní připojištění
• zaměstnanecké benefity na sport, kulturu, zdraví a rekreaci

Nástupní plat 45 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Zlín

Termín nástupu: 1. polovina 2024

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: sekretariat@suszlin.cz, případně volejte na tel.: 577 044 220.