Název profese Operátor výroby - Úvaly u Prahy
Místo výkonu práce Úvaly u Prahy (Praha - východ), z Masarykova nádraží 25 min. vlakem
Přidáno 22.1.2020
Úvazek Plný

Volné od 22.1.2020
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Nižší střední odborné

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost 1. Dejvická spol. s r.o. - byla založena v roce 2007 a specializuje se na výrobu reklamy. Reklamu vyrábí pro více jak 5000 firem z České a Slovenské republiky.

Náplň práce:
• obsluha svařovací linky
• pomocné práce ve výrobě
• dokončovací práce
• kompletace materiálů

Požadujeme:
• pečlivost
• manuální zručnost
• schopnost pracovat samostatně
• ochotu učit se novým věcem
• čistý výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:
• práci na hlavní pracovní poměr
• nástupní mzda 28 500 Kč
• práci na moderních strojích
• čtvrtletní odměny
• pracovní dobu pondělí - pátek od 7 do 15 hod.
• práci v mladém a přátelském kolektivu
• zázemí stabilní společnosti

Místo práce: Úvaly u Prahy (Praha - východ), z Masarykova nádraží 25 min. vlakem

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 22. 2. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Přejít na kontaktní údaje ▼