Název profese Pracovníci údržby - elektikáři
Místo výkonu práce Hořovice
Přidáno 23.2.2024

Zaměstnavatel PAC Hořovice s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66960550

Náplň práce: údržba a kontrola výrobních zařízení, diagnostika a servis strojů v pekárenském provozu, diagnostika a odstraňování závad na strojních zařízeních, montáž a údržba el. sítě. Požadavky: středoškolské vzdělání s výučním listem nebo maturitní zkouškou, odborná způsobilost dle vyhlášky č- 50/1978 Sb., čtení a použití technické dokumentace, výkresů a schémat, zkušenosti s provozní údržbou strojů, spolehlivost, pečlivost, řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: práci v prosperující a stabilní české společnosti, mzda pro zaracování 35 až 45 000 Kč + roční prémie, možnost pronájmu služebního bytu v místě výkoni práce, zaměstnání pro rodinné příslušníky, komplexní zaškolení, stravenkový paušál, věrnostní a jiné zaměstnanecké benefity. Nástup možný ihned. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Beroun

Beroun
40000 - 60000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Beroun
Advantage Consulting, s.r.o. - Praha
Beroun
Beroun
Advantage Consulting, s.r.o.
Beroun

Kontaktní údaje

Mzda

od 40000 do 45000

Volné pracovní místo Pracovníci údržby - elektikáři je vystaveno v regionu Beroun .