Název profese Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov - Kontakt: telefonicky.
Místo výkonu práce Mořina
Přidáno 9.1.2024

Zaměstnavatel Dniprostav s.r.o.l
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66990729

Náplň práce: jednoduché pracovní úkoly související se stavbou a demolicí budov, nakládání a vykládání stavebních materiálů a zařízení a jejich přeprava po staveništi s použitím vozíků, úklid pracovišť a odstraňování různých překážek, manipulace s těžkými břemeny. Požadujeme: dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost. Kontakt: telefonicky. (Po-St 8:00-10:00).

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Beroun

Beroun
Beroun
Advantage Consulting, s.r.o. - Praha
Beroun
Beroun
Randstad HR Solutions s.r.o.
Beroun
Beroun
Kariéra s.r.o.

Mzda

od 18900

U společnosti Dniprostav s.r.o.l momentálně neevidujeme kromě pozice Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov - Kontakt: telefonicky. žádná další volná místa

Volné pracovní místo Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov - Kontakt: telefonicky. je vystaveno v regionu Beroun .