Název profese Manažer pro vyhledávání nových zákazníků
Místo výkonu práce Lhota Rapotina
Přidáno 17.4.2024

Zaměstnavatel LUCK company s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67047093

Náplň práce:
- Identifikace a analýza potencionálních zákazníků.
- Navazování a udržování dlouhodobých vztahů s novými a stávajícími klienty.
- Vývoj a realizace strategií pro získávání klientů.
- Vedení, jednání a uzavírání dohod.
- Pravidelná analýza trhu a konkurenčního prostředí.

Požadavky:
- Zkušenosti v oblasti prodeje nebo marketingu minimálně 2 roky.
- Vynikající komunikační dovednosti a schopnost navazovat kontakty.
- Schopnost samostatně plánovat a organizovat práci.
- Vysoká míra zodpovědnosti a iniciativy.
- Znalost německého nebo anglického jazyka výhodou.
- Pokročilá znalost práce na PC.

Výhody:
- Po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou.
- Firemní automobil pro služební účely.
- Konkurenceschopný plat s bonusem za výsledky.
- Mobilní telefon + notebook. Příležitost pro profesní a kariérní rozvoj.
- Pohodlná kancelář v malebném prostředí.
- Přátelský kolektiv a podpora na každém kroku.

První kontakt telefonicky v čase 7:00-15:00 hod na č. 774 249 882 - p. Kateřina Marková nebo na e-mail. adrese: markova@steelmaker.cz