Název profese Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení
Místo výkonu práce Pohořelice
Přidáno 8.11.2019
Úvazek Plný

Zaměstnavatel Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Trvání prac. poměru od 1.5.2017
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské

První kontakt e-mailem.
Projektový manažer

Uchazeč je zodpovědný za podporu a rozvoj obchodních případů, chod významných projektů, připravuje dokumentaci ke schvalování projektů a zajišťuje standarty kvality.

Náplň práce zahrnuje následující:
" Detailní projektování
" Zajištění správy procesů kolem projektové činnosti
" Zajišťuje vysoké standarty v oblasti účetnictví, kontrolingu a projektování
" Používá ProLaunch STP
" Je zodpovědný za údržbu a realizaci komunikačních plánů

Požadavky: vysokoškolské vzdělání, angličtina na profesní úrovni, rozsáhlé znalosti v oblasti Supply Chain procesů (distribuce, logistika, výroba, projektování), zkušenosti s řízením projektů, výborná schopnost pracovat v týmu, komunikační a organizační schopnosti.
Místo výkonu práce: Průmyslová 1506, 691 23 Pohořelice

Přejít na kontaktní údaje ▼