Název profese Provozní dělník
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Správa hřbitovů města Brna, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67040808

Náplň práce: údržba zeleně a komunikací včetně souvisejících prací, řízení a údržba silničních, nákladních a zemědělských motorových vozidel, práce ve výškách

Požadujeme: bezúhonnost, řidičský průkaz sk.B (sk.C výhodou)

Zasláním Vašeho životopisu do organizace SHMB, p.o., dáváte souhlas, že s Vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu s ustanovením zákona č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů, ke zpracování Vašich osobních údajů po dobu výběrového řízení a poté ještě do dobu 2 měsíců po jeho skončení. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v životopise jsou pravdivé a přesné.

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, 5 týdnů dovolené, pravidelné odměny