Název profese Elektromechanik elektrických zařízení
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel IVEP, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67042315

Telef. kontakt PO PÁ 8:00-15:00 hodin
Pro rozšiřující se výrobu hledáme kolegu na pozici elektromechanika.

Náplň práce:
- zapojování a seřizování přístrojů dle schématu
- práce s technickou dokumentací
- mechanická montáž v naší výrobní hale na Vídeňské
- možnost zapojit se na montáži na území České republiky, ale také v zahraničí (nikoho ale k výjezdům nenutíme, jsou to spíše výjimečné záležitosti)
- kontrola a seřízení přístrojů před jejich balením
- pomocné režijní práce

Požadavky:
- vzdělání SOU/SŠ elektrotechnického směru
- praxe na této pozici je vítána
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost
- orientace ve výkresové dokumentaci
- komunikativnost - vždy oceníme nový nápad nebo návrh na zlepšení

Nabízíme:
- práci na HPP - jednosměnný provoz, zkrácená pracovní doba 7,5 hod
- nástup dle dohody
- zázemí dobrého kolektivu ve společnosti s dlouholetou tradicí

Multisport karta, zkrácená pracovní doba (7,5 hod), jednosměnný provoz, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, jazyk. kurzy