Název profese Seřizovač/obsluha CNC soustruhu
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 3.5.2024

Zaměstnavatel KGF HYDRAULIKA s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 30
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67051572

První kontakt e-mailem nebo telefonicky v době od 8:00 - 18:00 hodin.

Náplň práce
o programování, seřízení a obsluha CNC soustruhu
o výroba dle technické dokumentace
o kontrola kvality pomocí měřidel
o malosériová, kusová a zakázková výroba

Vaše znalosti a dovednosti
o zkušenosti se seřizováním CNC strojů, zejména soustruhů (ideálně 3 roky a více)
o schopnost orientace v technické dokumentaci, čtení výkresů, znalost měření i technického kreslení
o samostatnost při stanovení postupů, volbě nástrojů a přípravků
o vyučení ve strojním oboru - obráběč kovů CNC, mechanik-seřizovač CNC apod. nebo příp. SOU, SŠ technického směru
o ochotu učit se novým technologiím, iniciativu a manuální zručnost
o pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
o zkušenosti s programováním v EDGECAM výhodou
o řidičský průkaz skup. B výhodou

Zaměstnanecké výhody:
o měsíční odměny
o stravné - příspěvek na obědy
o jednosměnný provoz, volné víkendy
o flexibilní příchod do práce (7:00 - 8:30)
o pracovní smlouva na dobu neurčitou
o výborná dopravní dostupnost MHD, vlaku a dálnice D1/D2
o možnost růstu a rozvoje v oboru - spolupráce s vedoucím výroby
o zázemí stabilní české rodinné firmy s více než 30-letou historií
o další benefity