Název profese Specialista/ka investiční výstavby — DEK a.s.
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 5.4.2024

Volné od 4.4.2024
Zaměstnavatel DEK a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Pracovní náplň:
- Podpora manažerů a techniků stavebního oddělení
- Příprava (smlouvy, objednávky), evidence, správa, agenda, analýzy, reporty a kontroly pro stavby a jednotlivé projekty
- Součinnost při velkých i malých stavebních akcích od projektu, přes realizaci po provoz
- Vybraná komunikace s úřady, správci inženýrských sítí, státní správou apod.
- Práce s MS Office
- Jedná se o práci v kanceláři

Požadujeme:
- Stavební/technické vzdělání nebo stavební/technická praxe výhodou
- SŠ s maturitou/VŠ - SŠ praxe min. 2 roky
- Dobrou znalost MS Office
- Znalost AutoCAD výhodou
- Komunikativní, pečlivou, zodpovědnou a loajální osobu

Nabízíme:
- Zaměstnání na HPP
- Mzda 40 000 50 000 Kč dle zkušeností
- Zaškolení, podporu týmu
- Dobré pracovní zázemí v silné a stabilní společnosti, zajímavou práci s možností seberealizace a růstu
- Příspěvek na penzijní/životní pojištění
- Stravenkový systém
- Zaměstnanecké slevy
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek MultiSport kartu
- Nástup možný ihned

Pracoviště:
- Brno (Štýřice)